• Şerifali Mah. Hendem Cad. No:38 D:2 Ümraniye/İstanbul

Qualitrol Smart Breather

Üretici Qualitrol
Model STB000 Smart Transformer Breather

Bir transformatör çalışırken, yağın genleşmesi ve daralması, transformatörün atmosferdeki nemi solumasına neden olur ve bu da transformatörün mesanesini, yağını ve yalıtım sistemini zamanla eskitebilir. Transformatörün bu gereksiz eskimesi, varlığın genel ömrünü kısaltır ve güvenilir güç iletimi sağlamayı zorlaştırır. Bu, transformatör bakımı için ek maliyetlere ve hatta erken transformatör arızasına yol açabilir.

Qualitrol STB000 Akıllı Transformatör Havalandırması, yağla doldurulmuş transformatörlere veya Yük Kademe Değiştiricileri (LTC) koruyucularına giren havadaki nemi giderir. Nem, dehidrasyon havalandırmasında bulunan silika jel kurutucuda tutulur. Qualitrol STB000, sektörün önde gelen teknolojilerinden biri olan Milyon Başına Parça (PPM) veya Bağıl Nem (RH) eşiklerinden birini kullanarak kullanıcı tarafından seçilebilen bir zaman aralığında silika jel kurutucuyu yeniden oluşturmak üzere otomatikleştirilmiştir.

Qualitrol STB000 Akıllı Trafo Havalandırmasının, trafo nefes verme döngüsündeki nemi dışarı atarak silika jelin yenilenmesine olanak tanıyan dahili heather ünitesi sayesinde gereksiz kamyon yuvarlanmaları veya trafo merkezi bakımı önlenir.

Bir güç transformatöründeki en küçük nem miktarı bile, sınırlı çıkıştan arızaya kadar değişen derecelerde sorunlara neden olabilir. Qualitrol STB000, özelleştirme ve kolay kurulumun yanı sıra gerçek maliyet tasarrufunu da temsil eder.

  • Öğrenilmiş transformatör nefes alma düzenleri ve kendi kendini yenileyen nem çekiciyle bakım maliyetlerini azaltın
  • Evrensel algoritma, transformatörün nefes alma düzenine göre en iyi rejenerasyon stilini belirler. STB000, LTC uygulaması gibi hava almayan bir tank üzerine kurulduğunda otomatik olarak zamana dayalı rejenerasyona geçerek envanterinizde iki model taşıma ihtiyacını ortadan kaldırır.
  • Tüm üniteler standart C5M kaplamaya sahiptir ve 5 yıl garantilidir
  • 4-20 mA, RS-485 MODBUS ve yerel USB bağlantı noktasını içeren çoklu iletişim seçenekleri, nem okumalarının ve rejenerasyon döngülerinin trendinin belirlenmesine olanak sağlar
  • Yeni test düğmesi seçeneği, sahadaki havalandırma fonksiyonlarının kolay tanısal kontrolünü sağlar
  • Harici LED göstergesi, aktif rejenerasyon da dahil olmak üzere ünitenin mevcut durumunu gösterir
  • 30.000 litre/8.000 galonluk yağ kurutucu boyutu
Ürün Seçenekleri
doble m4100 12 kv ac

Doble M4100 12 kV AC

Primer AC İzolasyon Test Cihazı

valiant teleprotection unit

Valiant Teleprotection Unit

VCL-TP, Teleprotection Equipment

valiant trip counter display

Valiant Trip Counter Display

The “Trip Counter Display” shows the total number of “Trip Input / Trip Receive” and “Trip Output / Trip Send” commands on each of the 8 Teleprotection channels, individually. A manual display counter reset option is also provided which may be enabled or disabled by the system administrator.

qualitrol smart breather

Qualitrol Smart Breather

Qualitrol STB000 Smart Transformer Breather

the serveron® model tm1

The Serveron® Model TM1

Single Gas On-line Dissolved Gas Monitor

the serveron® model tm8

The Serveron® Model TM8

Gas Chromatography Monitor