• Şerifali Mah. Hendem Cad. No:38 D:2 Ümraniye/İstanbul

ABB PRO10/T

Üretici ABB
Model PRO10/T                                

ABB SACE PRO10/T, otomatik ve manuel olmak üzere iki farklı türde test gerçekleştirme kapasitesine sahiptir. Açma testini SACE TT1 ünitesi üzerinden gerçekleştirmek de mümkündür.

ABB SACE PR010/T test ünitesi, koruma ünitelerini hem HW hem de SW bileşenlerini izleyerek test eder. Özellikle ünite, SACE TT1 ünitesi aracılığıyla bir Açma testi, Koruma fonksiyonları testi ve Haberleşme fonksiyonları testi gerçekleştirebilir. Devre kesici açıkken otomatik bir test gerçekleştirilmelidir.

Veri toplama kanalları her faz (L1, L2, L3, Ne) için test edilir ve ünitenin ana korumaları test edilir (örn. korumalarla açmalar: PR212/P LSIG ile L, S, I ve G; L, R, İşlevsel özelliklerine ve versiyonuna bakılmaksızın her röle için PR222MP'li I, U). Çeşitli farklı testler sırasında rölenin açma süreleri koruma ayarlarına bağlı olacaktır. PR010/T ünitesi, söz konusu korumanın eşiğini ve süresini ve ayrıca test sonucunu (TAMAM veya BAŞARISIZ) görüntüler. Testin sonunda kullanıcıya test raporunun kaydedilmesi gerekip gerekmediği sorulur. Bu daha sonra bir PC'ye indirilebilir. Devre kesici açıkken manuel bir test gerçekleştirilmelidir.

Ürün Seçenekleri
doble m4100 12 kv ac

Doble M4100 12 kV AC

Primer AC İzolasyon Test Cihazı

valiant teleprotection unit

Valiant Teleprotection Unit

VCL-TP, Teleprotection Equipment

valiant trip counter display

Valiant Trip Counter Display

The “Trip Counter Display” shows the total number of “Trip Input / Trip Receive” and “Trip Output / Trip Send” commands on each of the 8 Teleprotection channels, individually. A manual display counter reset option is also provided which may be enabled or disabled by the system administrator.

qualitrol smart breather

Qualitrol Smart Breather

Qualitrol STB000 Smart Transformer Breather

the serveron® model tm1

The Serveron® Model TM1

Single Gas On-line Dissolved Gas Monitor

the serveron® model tm8

The Serveron® Model TM8

Gas Chromatography Monitor