• Şerifali Mah. Hendem Cad. No:38 D:2 Ümraniye/İstanbul

DEW Point Meter VD62-H2

Üretici DEW
Model VD62-H2                                

Taşınabilir Çiy Noktası Ölçer, hava, nitrojen ve diğer sıkıştırılmış gazlar için kurutma sistemlerinin performansını ölçmek üzere tasarlanmıştır. Bu Model, plastik reçine kurutucuları, solunum havası, pnömatik aletler, alet havası ve püskürtme/kaplama uygulamaları dahil olmak üzere tıbbi, ticari ve endüstriyel uygulamaların izlenmesi için idealdir. Bu cihazı, düşük pil göstergesi olmadan 10 saate kadar sürekli olarak kullanabilirsiniz.

Psikometrik denklemler kullanarak sensör sinyalini dönüştürmek için mikroişlemci devresini kullanarak çiğlenme noktasını ölçer. Sağlam, elde taşınan IP-65 korumalı plastik muhafazaya monte edilmiştir ve hızlı bağlantı kesilebilen boru bağlantıları ve dahili bir sensör manifoldu ile donatılmıştır. Bir delik, gerçek basınç çiğlenme noktası okumaları için hat basıncını korur.

Ürün Seçenekleri
doble m4100 12 kv ac

Doble M4100 12 kV AC

Primer AC İzolasyon Test Cihazı

valiant teleprotection unit

Valiant Teleprotection Unit

VCL-TP, Teleprotection Equipment

valiant trip counter display

Valiant Trip Counter Display

The “Trip Counter Display” shows the total number of “Trip Input / Trip Receive” and “Trip Output / Trip Send” commands on each of the 8 Teleprotection channels, individually. A manual display counter reset option is also provided which may be enabled or disabled by the system administrator.

qualitrol smart breather

Qualitrol Smart Breather

Qualitrol STB000 Smart Transformer Breather

the serveron® model tm1

The Serveron® Model TM1

Single Gas On-line Dissolved Gas Monitor

the serveron® model tm8

The Serveron® Model TM8

Gas Chromatography Monitor