• Şerifali Mah. Hendem Cad. No:38 D:2 Ümraniye/İstanbul

DLYFULL B3

Üretici DLYFULL
Model B3                                 

Test uçlu, kullanımı kolay pil test cihazı, yalnızca tüm yaygın pillerle çalışmakla kalmaz, aynı zamanda uzun süreli kullanım sağlayan kalite hissine de sahiptir. A, AA, AAA, AAAA, C, SC, D, 9V, 3.7V Li-ion 26650, 21700, 18650, 16340(CR123), 10440, CR2, CRV3, 2CR5, CR-P2, A10 ile tamamen çalışır. A13 ve ayrıca çok çeşitli düğme hücrelerini (LR621, CR2032) vb. işler.

Test edilen pil hakkında tam ve net bir şekilde bilgilendirilmiş olup, pilinizin şarj edilip edilmediğini veya değiştirilmesi gerekip gerekmediğini belirlemek için pilinizin ne kadar güce sahip olduğunu kolayca ve hızlı bir şekilde öğrenmenize yardımcı olur. Kısmen dolu şarj edilebilir pilleri aşırı şarj etmeyerek daha uzun pil ömrü elde eder.

Pil kapasitesi yüzdesini, pil voltajını ve pilin iç direncini tespit etme konusundaki yüksek yeteneği ile hassas evrensel pil ölçer, EDC cihazlarınızın yeni pillere ihtiyacı olup olmadığını veya cihaz arızalı olup olmadığını öğrenmek için mükemmeldir. Çocuk oyuncakları, el fenerleri, kontrolörler, kameralar vb.

Kullanımı kolay ve son derece kullanışlı boyutta, çok yönlü bir dijital akü voltmetresi. Test pilinizi herhangi bir bölmeye yerleştirmenize gerek yok, yalnızca döner düğme aracılığıyla karşılık gelen voltajı seçin ve ardından kontakları test uçları aracılığıyla iyice bağlayın; dijital kontrol cihazı size hızlı bir şekilde test piliniz için güvenilir ve doğru bir enerji kaynağı sağlayacaktır.

En küçük ve en hafif taşınabilir pil kontrol cihazlarından biri. Kaymayı önleyen kaplamaya sahip, cep dostu kompakt şasi, pil kontrolü için elinizde sağlam bir tutuş sağlar.

Ürün Seçenekleri
doble m4100 12 kv ac

Doble M4100 12 kV AC

Primer AC İzolasyon Test Cihazı

valiant teleprotection unit

Valiant Teleprotection Unit

VCL-TP, Teleprotection Equipment

valiant trip counter display

Valiant Trip Counter Display

The “Trip Counter Display” shows the total number of “Trip Input / Trip Receive” and “Trip Output / Trip Send” commands on each of the 8 Teleprotection channels, individually. A manual display counter reset option is also provided which may be enabled or disabled by the system administrator.

qualitrol smart breather

Qualitrol Smart Breather

Qualitrol STB000 Smart Transformer Breather

the serveron® model tm1

The Serveron® Model TM1

Single Gas On-line Dissolved Gas Monitor

the serveron® model tm8

The Serveron® Model TM8

Gas Chromatography Monitor