• Şerifali Mah. Hendem Cad. No:38 D:2 Ümraniye/İstanbul

Doble SFRA M5400 Analyzer Test Cihazı

Üretici Doble
Model SFRA M5400                                

Maliyetli tank çıkarma işlemine gerek kalmadan çekirdeğin ve sargıların mekanik yapısındaki en küçük değişiklikleri bile tespit edin. Doble M5400, güç transformatörlerindeki mekanik sorunları tespit etmek için piyasadaki en etkili teşhis aracıdır.

M5400, doğru ve tekrarlanabilir ölçümler yapmak için kanıtlanmış bir teknik olan tarama frekansı yanıt analizini kullanır. Cihaz, transformatöre bir uyarı sinyali gönderir ve geri dönen sinyalleri ölçer. Bu yanıtı taban çizgisiyle ve diğer sonuçlarla (benzer birimlerden alınanlar gibi) karşılaştırmak, sapmaları tanımlamanıza ve dahili mekanik sorunları doğrulamanıza olanak tanır.

Ana Özellikler:

  • Geniş frekans aralığı: 10 Hz'den 25 MHz'e kadar frekans tepkisi ölçümü sağlar; varsayılan aralık (20 Hz ila 2 MHz) en önemli teşhis alanlarını kapsar: çekirdek ve manyetik özellikler; sarma hareketi ve deformasyonu; ve ara bağlantılar (kablolar ve kademe değiştiriciler).
  • Yüksek çözünürlük: Frekans yanıtını sabit bir uyarma seviyesi ile %1,2'lik logaritmik aralıklı aralıklarla ölçer ve en yüksek dinamik aralık ve doğruluk kombinasyonu için ±1 dB doğrulukla 80 dB'lik genel dinamik aralık sağlayarak her ölçümü otomatik olarak ölçeklendirebilir.
  • Tekrarlanabilir testler: Frekans tepkisi ölçümleri oldukça tekrarlanabilir; Teşhis için ince değişiklikler bile kullanılabilir.
  • Sağlam ve taşınabilir: Sağlam yapı, bir laboratuvar cihazının doğruluğunu, zorlu saha koşullarına dayanma yeteneği ve saha testlerinin zorluklarının üstesinden gelebilecek sağlam test uçları sağlar.

Kullanım:

  • Durumu doğrulamak için yeni transformatörleri kontrol edin
  • Düzenli denetim programınızın kalitesini artırın
  • Transformatörlere zarar verebilecek kısa devre arızaları gibi sistem sorunlarıyla mücadele edin
  • Transformatörün mekanik strese maruz kalması veya deprem, yıldırım veya diğer çevresel olaylar sonrasında hasar olup olmadığını kontrol edin.
  • Gereksiz tanktan arındırma ve maliyetli iç denetimleri ortadan kaldırın
Ürün Seçenekleri
doble m4100 12 kv ac

Doble M4100 12 kV AC

Primer AC İzolasyon Test Cihazı

valiant teleprotection unit

Valiant Teleprotection Unit

VCL-TP, Teleprotection Equipment

valiant trip counter display

Valiant Trip Counter Display

The “Trip Counter Display” shows the total number of “Trip Input / Trip Receive” and “Trip Output / Trip Send” commands on each of the 8 Teleprotection channels, individually. A manual display counter reset option is also provided which may be enabled or disabled by the system administrator.

qualitrol smart breather

Qualitrol Smart Breather

Qualitrol STB000 Smart Transformer Breather

the serveron® model tm1

The Serveron® Model TM1

Single Gas On-line Dissolved Gas Monitor

the serveron® model tm8

The Serveron® Model TM8

Gas Chromatography Monitor