• Şerifali Mah. Hendem Cad. No:38 D:2 Ümraniye/İstanbul

EA Technology Ultra Tev+

Üretici EA Technology
Model Ultra TEV+ UTP2                               

UltraTEV Plus², ödüllü UltraTEV™ serisine sunulan en son yeniliktir. Kullanımı kolay bu cihaz, gerçek PD, gürültü ve diğer parazitler arasında ayrım yapmanızı sağlayan ek algılama yetenekleri ve gerçek zamanlı gelişmiş analitik özellikler içerir; bu sayede zamandan ve paradan tasarruf ederken daha iyi kararlar almanıza ve personelinizin ve ağınızın güvenliğini artırmanıza olanak tanır.

UltraTEV Plus² varlık denetimini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Ustalıkla tasarlanmış algoritmalar kullanan UltraTEV Plus², operatörün sonuçları anlamasına, verileri yorumlamasına ve ekranda net sonuçlar göstermesine yardımcı olarak mühendislerin inceledikleri varlığın durumunu anında bilmelerine yardımcı olabilir.

UltraTEV Plus², varlık ölçümü sonuçlarını Wi-FI veya USB/SD Kart aracılığıyla doğrudan bilgisayarınıza veya iş ağınıza aktarabilir. Bununla birlikte yeni anket işlevi, trafo merkezlerinin ve varlıkların ayrıntılarının ekrana girilmesine olanak tanıyor ve insanlara basit bir anket süreci boyunca yol gösteriyor.

  • Tehlikeli ve zarar verici arızaları önlemek ve ağ kesintilerini/kesintilerini en aza indirmek amacıyla sorunları erken tespit etmek için yerleşik PD sınıflandırma ve yorumlama araçlarını kullanın.
  • Trendleri belirlemek için PD sonuçlarını zaman içinde karşılaştırarak varlık durumunu daha iyi anlayarak bakım döngülerini ve varlık ömrünü optimize edin
  • Anket modunu kullanarak temel durum bilgilerini doğru ve tutarlı bir şekilde hızlı bir şekilde toplayarak saha verimliliğini artırın
  • Kablolu PD teknolojisinin eklenmesiyle daha geniş bir varlık yelpazesinde PD'yi tespit edin
  • Az eğitim gerektiren, zaman ve verimlilik tasarrufu sunan son derece kullanıcı dostu
Ürün Seçenekleri
doble m4100 12 kv ac

Doble M4100 12 kV AC

Primer AC İzolasyon Test Cihazı

valiant teleprotection unit

Valiant Teleprotection Unit

VCL-TP, Teleprotection Equipment

valiant trip counter display

Valiant Trip Counter Display

The “Trip Counter Display” shows the total number of “Trip Input / Trip Receive” and “Trip Output / Trip Send” commands on each of the 8 Teleprotection channels, individually. A manual display counter reset option is also provided which may be enabled or disabled by the system administrator.

qualitrol smart breather

Qualitrol Smart Breather

Qualitrol STB000 Smart Transformer Breather

the serveron® model tm1

The Serveron® Model TM1

Single Gas On-line Dissolved Gas Monitor

the serveron® model tm8

The Serveron® Model TM8

Gas Chromatography Monitor