• Şerifali Mah. Hendem Cad. No:38 D:2 Ümraniye/İstanbul

Enervac

Üretici Enervac
Model SF6 Gaz Dedektör Test Cihazı                              

Enervac'ın yeni nesil SF6 Gaz Kaçağı Dedektörü, SF6'ya karşı son derece hassas olan yenilikçi bir kızılötesi emilim algılama hücresi kullanır. SF6 Gaz Kaçak Dedektörü, tutarlı ve güvenilir performans için bu hassasiyeti zaman içinde korur.

Ek geliştirmeler arasında şarj durumu göstergesi, sensör arızası göstergesi ve Lityum İyon piller yer alır. Tüm bunlar, Enervac'tan beklediğiniz kalite ve dayanıklılığa sahip, kullanımı kolay bir ünitede.

Kullanım

Kükürt Heksaflorür (SF6), yüksek voltajlı güç uygulamaları için mükemmel bir gazlı dielektriktir. Yüksek gerilim devre kesicilerinde ve enerji endüstrisinde kullanılan diğer anahtarlama donanımlarında yaygın olarak kullanılmaktadır. SF6 Gazı, her zaman sızıntıların meydana geleceği çeşitli uygulamalarda kullanılır. Bu sızıntılar meydana geldiğinde Enervac'ın SF6 Gaz Kaçağı Dedektörü sızıntının yerini tespit ederek onarımların hızlı bir şekilde tamamlanabilmesini sağlar.

  • Standart ünite, kızılötesi SF6 Sensörlü SF6 Gaz Kaçak Dedektörü, Lityum İyon Şarj Edilebilir Pil, evrensel adaptörlü AC Güç kablosu, 2 yedek filtre, Kalıplı Taşıma Çantası ve Kullanım Kılavuzunu içerir.
  • Çift Gerilim 120/240 volt, 50/60Hz
  • Sektördeki en uzun sensör ömrüne ve sahada kolayca değiştirilmeye sahip, tamamen yeni tasarlanmış kızılötesi SF6 sensör.
  • Uzun ömürlü (~10 saat), hızlı şarj özelliğine sahip ve sahada kolay değiştirilebilen yeni Lityum İyon Pil
Ürün Seçenekleri
doble m4100 12 kv ac

Doble M4100 12 kV AC

Primer AC İzolasyon Test Cihazı

valiant teleprotection unit

Valiant Teleprotection Unit

VCL-TP, Teleprotection Equipment

valiant trip counter display

Valiant Trip Counter Display

The “Trip Counter Display” shows the total number of “Trip Input / Trip Receive” and “Trip Output / Trip Send” commands on each of the 8 Teleprotection channels, individually. A manual display counter reset option is also provided which may be enabled or disabled by the system administrator.

qualitrol smart breather

Qualitrol Smart Breather

Qualitrol STB000 Smart Transformer Breather

the serveron® model tm1

The Serveron® Model TM1

Single Gas On-line Dissolved Gas Monitor

the serveron® model tm8

The Serveron® Model TM8

Gas Chromatography Monitor