• Şerifali Mah. Hendem Cad. No:38 D:2 Ümraniye/İstanbul

Five Star VLF High Voltage Tester 80 kV

Üretici Five Star
Model FSVLF  80 KV                                

VLF HV test cihazları, yeni nesil AC hipot test cihazlarıdır ancak çıkış frekansı 50/60Hz yerine 0,1 Hz veya daha düşüktür. Frekans çok düşük olmasına rağmen, her yarım döngüde bir polaritenin değiştiği alternatif bir akımdır. 0,1 Hz çıkışta, 50 Hz yerine, uzun bir kablo gibi kapasitif bir yüke AC voltajı uygulamak 500 kat daha az akım ve güç gerektirir. Bir kablonun AC bütünlüğünü doğrulamanın, onu AC voltajıyla belirlemekten daha iyi bir yolu yoktur. Artık Çok Düşük Frekans (VLF) testi, yüksek gerilim tesislerinin test edilmesinde güvenli ve etkili bir yöntem olarak uluslararası alanda kabul edilmektedir.

Sadece kablo testleri için değil, aynı zamanda transformatörler, jeneratörler vb. gibi benzer faydaların belirgin olduğu diğerlerine de hızla yayılıyor. VLF HV test cihazı, devam/devam etme veya başarılı/başarısız AC voltaj dayanım testi sağlamak için kullanılır. Ayrıca diyagnostik kablo testi için voltaj kaynağı olarak da kullanılabilir. FSVLF serisi VLF HV test cihazları mikroişlemci kontrollü olup, yükseltme, azaltma, ölçme ve koruma için otomatik işlevlere sahiptir. Taşınabilir, hafif ve küçük hacimlidirler. Çıkış dalga formu geniş LCD'de net bir şekilde görüntülenir ve test raporu dahili termal yazıcıyla yazdırılabilir. FSVLF-80 VLF AC Hipot Test Cihazı 35kV kablo HV Testi için Yüksek Gerilim Jeneratörü, esas olarak 35kV kabloların ve jeneratörlerin voltaj testi için kullanılır.

Ürün Seçenekleri
doble m4100 12 kv ac

Doble M4100 12 kV AC

Primer AC İzolasyon Test Cihazı

valiant teleprotection unit

Valiant Teleprotection Unit

VCL-TP, Teleprotection Equipment

valiant trip counter display

Valiant Trip Counter Display

The “Trip Counter Display” shows the total number of “Trip Input / Trip Receive” and “Trip Output / Trip Send” commands on each of the 8 Teleprotection channels, individually. A manual display counter reset option is also provided which may be enabled or disabled by the system administrator.

qualitrol smart breather

Qualitrol Smart Breather

Qualitrol STB000 Smart Transformer Breather

the serveron® model tm1

The Serveron® Model TM1

Single Gas On-line Dissolved Gas Monitor

the serveron® model tm8

The Serveron® Model TM8

Gas Chromatography Monitor