• Şerifali Mah. Hendem Cad. No:38 D:2 Ümraniye/İstanbul

Fluke 125 Scopemeter

Üretici Fluke
Model 125                                 

Fluke 125 Endüstriyel ScopeMeter, endüstriyel sorun giderme ve kurulum uygulamaları için sağlam, güvenilir bir çözümdür. Uygun fiyatlı, kullanımı kolay tek bir cihazda osiloskop, multimetre ve "kağıtsız" kaydediciden oluşan entegre test aracı.

Fluke 120 Serisi ScopeMeter'lerin en son üyesi olan Fluke 125, saha veri yolları ve elektrikli makinelerin kurulumu ve sorun gidermeye yönelik gelişmiş özelliklere sahiptir. ScopeMeter, örneğin Servis, Bakım ve Kurulum (SMI) mühendisleri için hızla baş ağrısı haline gelen endüstriyel otobüslerde veri yolu sağlık testi gerçekleştirir. Test, veri yolunun çalışıp çalışmadığını hızlı bir şekilde belirler ve çalışmıyorsa nedeninin belirlenmesine yardımcı olur. Sağlam ScopeMeter, AS-I veri yolu, CAN-veri yolu, Profibus, Foundation Fieldbus ve Ethernet dahil olmak üzere birçok Endüstriyel Ağ ile çalışır.

Ayrıca cihaz, güç girişini, sensör zamanlamasını, motor sargılarını, sürücü çıkış zamanlamasını ve güç ölçümlerini test edebilir; böylece pahalı, daha özel test ekipmanına olan ihtiyacı ortadan kaldırır. ScopeMeter'ler makine, enstrümantasyon, kontrol ve güç sistemleri için 600 V CAT III güvenlik sertifikasına sahiptir. Yeni Fluke 125, başarılı Fluke 123 ve Fluke 124 ScopeMeter'ların tüm özelliklerine sahiptir ve veri yolu sağlık testinin yanı sıra, motor sürücü çıkışının etkin (Vpwm) voltaj ölçümlerini de gerçekleştirir ve 50.000'de 0,01 ohm çözünürlüğe sahiptir. Motor sargılarını test etmek için Ohm aralığı. Kullanıcı adı verilen veri ayarları kullanımı kolaylaştırır. 125, 120 serisini şunu ekleyerek genişletiyor; Endüstriyel ağ veri yolu sağlığı testi ve Harmonikleri ve gücü, VA, VAR, W ve PF'yi ölçme

  • Osiloskop Bant Genişliği: 40 MHz
  • Gerçek zamanlı örnekleme hızı: 25 MS/s
  • Zaman tabanı aralığı: 20 ns - 1 dak/div
  • Giriş Hassasiyeti: 5 mV - 500 V/div
  • Çift girişli True RMS Ölçer: Vdc, Vac, Vac+Vdc, Ohms,Continuity , Diode-test Current, °C, °F, Capacitance, dBV, dBM, Crest Factor, Touch Hold and Zeroset
Ürün Seçenekleri
doble m4100 12 kv ac

Doble M4100 12 kV AC

Primer AC İzolasyon Test Cihazı

valiant teleprotection unit

Valiant Teleprotection Unit

VCL-TP, Teleprotection Equipment

valiant trip counter display

Valiant Trip Counter Display

The “Trip Counter Display” shows the total number of “Trip Input / Trip Receive” and “Trip Output / Trip Send” commands on each of the 8 Teleprotection channels, individually. A manual display counter reset option is also provided which may be enabled or disabled by the system administrator.

qualitrol smart breather

Qualitrol Smart Breather

Qualitrol STB000 Smart Transformer Breather

the serveron® model tm1

The Serveron® Model TM1

Single Gas On-line Dissolved Gas Monitor

the serveron® model tm8

The Serveron® Model TM8

Gas Chromatography Monitor