• Şerifali Mah. Hendem Cad. No:38 D:2 Ümraniye/İstanbul

Gas SF6 Break Analyser

Üretici Gas
Model SF6 Break Analyser                                

SF6 gaz analizörü model GA10, SF6 gazının kalitesini belirlemek için yenilikçi ve uygun maliyetli bir çözümdür.Bireysel olarak yapılandırılabilir

GA10, ekranlı ve entegre elektronik veri toplama ve işleme özelliğine sahip temel bir cihazdan oluşur. Tamamen modüler konsept, kullanıcının temel cihazı kalibrasyona ayrı ayrı gönderilebilen sensör kartuşlarıyla genişletmesine olanak tanır.

Tam donanımlı cihaz ile sırasıyla SF6 gazının saflığını, nemini ve SO2 veya HF konsantrasyonunu ölçmek mümkündür. SF6 gaz analizörü GA10, test gazının basınç ölçümü ve ölçülen nem aracılığıyla SF6 gazının basınçlı çiğlenme noktasını belirler. Yukarıda belirtilen tüm ölçüm parametrelerinin birleşik ölçümü, hem ölçüm süresini hem de gerekli test gazı miktarını en aza indirir.

Ürün Seçenekleri
doble m4100 12 kv ac

Doble M4100 12 kV AC

Primer AC İzolasyon Test Cihazı

valiant teleprotection unit

Valiant Teleprotection Unit

VCL-TP, Teleprotection Equipment

valiant trip counter display

Valiant Trip Counter Display

The “Trip Counter Display” shows the total number of “Trip Input / Trip Receive” and “Trip Output / Trip Send” commands on each of the 8 Teleprotection channels, individually. A manual display counter reset option is also provided which may be enabled or disabled by the system administrator.

qualitrol smart breather

Qualitrol Smart Breather

Qualitrol STB000 Smart Transformer Breather

the serveron® model tm1

The Serveron® Model TM1

Single Gas On-line Dissolved Gas Monitor

the serveron® model tm8

The Serveron® Model TM8

Gas Chromatography Monitor