• Şerifali Mah. Hendem Cad. No:38 D:2 Ümraniye/İstanbul

Hioki BT3554 Battery Hitester Test Cihazı

Üretici Hioki
Model BT3554                                 

Hioki taşınabilir akü test cihazları, tüm işletmelerin yaşam desteği için kritik olan UPS ve akümülatörlerin bakımını destekler. BT3554 akü dahili direnç test cihazı, akü direnç testi yoluyla tam bir teşhis vererek, UPS ve diğer kurşun-asit akülerin bozulmasını ve kalan ömrünü değerlendirmek için standardı belirler. Özel olarak tasarlanmış L2020 Pim Tipi Uç, terminalleri tamamen araştırmak için akü raflarının derinliklerine ulaşmanızı sağlayan L şekilli ucuyla test verimliliğini daha da artırır.

Hioki BT3554 Pil Test Cihazı ile pil durumu verilerini kolayca yakalamak için test uçlarını pil terminallerine dokundurmanız yeterlidir. Otomatik tutma veya otomatik hafıza işlevini kullanarak ölçüm sonuçlarını yalnızca 2 saniyede otomatik olarak kaydedin; bu, eski ürüne kıyasla %60'lık bir azalmadır.

BT3554, kurşun-asit, nikel-kadmiyum veya nikel-hidrit pilin iç direncini ve voltajını eş zamanlı olarak ölçmek için karşılaştırıcı fonksiyonunu kullanarak, kullanıcı tarafından belirlenen eşik değerlerine dayalı olarak hücrenin bozulmasını ölçen karşılaştırmalı kararlar üretebilir.

BT3554'ün otomatik tutma işlevi, ölçülen değerleri dengelendikten sonra otomatik olarak tutar. Otomatik tutma işlevinden kaynaklanan ölçülen değerleri otomatik olarak dahili belleğinde saklayan cihazın otomatik bellek işlevi, iş görevlerini daha da kolaylaştırır.

Direnç Ölçüm Aralığı

3 mΩ (maks. ekran 3,100 mΩ, çözünürlük 1 μΩ) ila 3 Ω (maks. ekran 3,100 Ω, çözünürlük 1 mΩ), 4 aralık Doğruluk: ±%0,8 rdg. ±6 dgt. (3 mΩ aralığı: ±%1,0 rdg. ±8 dgt.) Test kaynağı frekansı: 1 kHz ±30 Hz, Gürültüyü önleme fonksiyonu ile frekans etkin: 1 kHz ±80 Hz, Test akımı: 160 mA (3m/30 mΩ aralık), 16 mA (300 mΩ aralık), 1,6 mA (3 Ω aralık), Açık terminal Gerilim: 5 V tepe

Gerilim Ölçüm Aralığı

± 6 V (maks. ekran ±6,000 V, çözünürlük: 1 mV) ila ± 60 V (maks. ekran ±60,00 V, çözünürlük: 10 mV), 2 aralık, Doğruluk: ±0,08 % rdg. ±6 dgt.

Mutlak Maks. Giriş Gerilimi

60 VDC maks. (AC girişi yok)

Karşılaştırıcı Fonksiyonları

Direnç uyarı limiti/arıza limiti ve voltaj uyarı limiti ayarı; Karşılaştırıcı ayarı sayısı: 200 set, Bip sesi, BAŞARILI/UYARI veya BAŞARISIZ

Veri Depolama

Maks. saklanabilir veriler: 6000 set. (Kayıtlı öğeler: Tarih, saat, direnç değeri, voltaj değeri, sıcaklık, karşılaştırıcı ayar değerleri ve karşılaştırıcı değerlendirmesi.)

Ürün Seçenekleri
doble m4100 12 kv ac

Doble M4100 12 kV AC

Primer AC İzolasyon Test Cihazı

valiant teleprotection unit

Valiant Teleprotection Unit

VCL-TP, Teleprotection Equipment

valiant trip counter display

Valiant Trip Counter Display

The “Trip Counter Display” shows the total number of “Trip Input / Trip Receive” and “Trip Output / Trip Send” commands on each of the 8 Teleprotection channels, individually. A manual display counter reset option is also provided which may be enabled or disabled by the system administrator.

qualitrol smart breather

Qualitrol Smart Breather

Qualitrol STB000 Smart Transformer Breather

the serveron® model tm1

The Serveron® Model TM1

Single Gas On-line Dissolved Gas Monitor

the serveron® model tm8

The Serveron® Model TM8

Gas Chromatography Monitor