• Şerifali Mah. Hendem Cad. No:38 D:2 Ümraniye/İstanbul

IBEKO Power Cat66P Açma ve Kapama Zamanı

Üretici IBEKO Power
Model Cat66P                                

IBEKO devre kesici analizörü ve zamanlayıcı, devre kesicilerin güvenli ve hızlı testi için en son teknolojik gelişmeleri kullanır. Gelişmiş tasarım, yüksek gerilim trafo merkezlerinde ve endüstriyel ortamlarda verimli ve güvenilir operasyonlar sağlar.

CAT Advanced serisi, devre kesici testi için bağımsız veya PC kontrollü dijital cihazlardır. Zamanlama kanalları arkın, direncin ve yardımcı kontakların kapanmasını ve açılmasını kaydeder. Ayrıca ana kontak kanalları, ön yerleştirme dirençlerinin (devre kesicide mevcutsa) direnç değerini ölçebilir.

CAT Advanced serisi cihazlarla açık ve kapalı bobin akımlarının grafiklerini kaydetmek mümkündür. Ayrıca HV ve OG devre kesicinin hareketli parçalarının yer değiştirmelerini kaydeder. Test sonuçları USB, PC aracılığıyla kaydedilebilir veya 112 mm (4,4 inç) termal yazıcı (isteğe bağlı aksesuar) aracılığıyla tablo ve grafik biçiminde yazdırılabilir.

Bir devre kesici testi farklı çalışma modlarından ve CAT Advanced serisi desteklerinden oluşur:

  • Open (O)
  • Close (C)
  • Reclose (O-0,3s-C)
  • Trip free (CO)
  • O-0,3s-CO
  • Open-Close (O-C)
  • Close-Open (C-O)
  • Open-Close-Open (O-C-O)
  • First trip (O)

Aç-Kapat ve Aç-Kapat-Aç gibi çoklu işlemler, önceden tanımlanmış bir gecikme süresi kullanılarak veya kesicinin kontak konumu algılanarak başlatılabilir.

Yardımcı girişler kuru ve ıslak yardımcı kontakları izlemek için kullanılır. Altı bobin kontrol analog kanalı, 35 A AC/DC'ye kadar bobin akımlarını aynı anda (AÇIK ve KAPALI) ölçer ve kaydeder.

Ek altı voltaj analog kanalının seçilebilir dört voltaj aralığı vardır (±1 V, ±5 V, ±60 V ve ±300 V AC/DC).

Yerleşik bir mikro ohmmetre, statik ve dinamik kontak direnci ölçümünün gerçekleştirilmesini sağlayan otomatik olarak düzenlenen bir test rampası ile 500 A'ya kadar gerçek DC dalgalanmasız akım üretir.

Üç dönüştürücü kanalı, devre kesicinin hareketli parçalarının yer değiştirmesinin, kontak silmenin, aşırı hareketin, geri tepmenin, sönümleme süresinin ve ortalama hızın ölçülmesini sağlar. Ayrıca kullanıcı bu evrensel kanallara bir analog veya dijital dönüştürücü bağlayabilir.

Ürün Seçenekleri
doble m4100 12 kv ac

Doble M4100 12 kV AC

Primer AC İzolasyon Test Cihazı

valiant teleprotection unit

Valiant Teleprotection Unit

VCL-TP, Teleprotection Equipment

valiant trip counter display

Valiant Trip Counter Display

The “Trip Counter Display” shows the total number of “Trip Input / Trip Receive” and “Trip Output / Trip Send” commands on each of the 8 Teleprotection channels, individually. A manual display counter reset option is also provided which may be enabled or disabled by the system administrator.

qualitrol smart breather

Qualitrol Smart Breather

Qualitrol STB000 Smart Transformer Breather

the serveron® model tm1

The Serveron® Model TM1

Single Gas On-line Dissolved Gas Monitor

the serveron® model tm8

The Serveron® Model TM8

Gas Chromatography Monitor