• Şerifali Mah. Hendem Cad. No:38 D:2 Ümraniye/İstanbul

Kaeser M171 14 Bar Kompresör

Üretici Kaeser
Model M171 14                               

M171 portatif kompresör (akış hızı 11,5 – 17,0 m³/dak; gösterge çalışma basıncı 6 – 14 bar)

Kompakt, güçlü ve çok yönlü – KAESER'in dizel motorlu MOBILAIR taşınabilir kompresörleri ile performans vaat edilenden çok daha fazlasıdır. MOBILAIR serisinin gerçek güç santralleri olan bu yağ enjeksiyonlu portatif kompresörler, olağanüstü performansı kompakt tasarımla birleştiriyor. Güvenilir ve çevre dostu çalışmayı sağlamak için gerekli güç, AB emisyon seviyesi V motorları tarafından sağlanır.

Bu çok yönlü makineler, her zaman gerekli basınçlı hava kalitesini sağlayan çok çeşitli isteğe bağlı arıtma bileşenleri sayesinde, özel uygulamanın ihtiyaçlarını karşılamak üzere mükemmel şekilde uyarlanabilir. Ayrıca cömert boyuttaki yakıt deposu, şantiyede etkileyici bir dayanıklılık gücü sağlar. Dolu olduğunda yakıt deposu tüm çalışma vardiyasına yetecek kapasiteye sahiptir.

Bu dizel tahrikli kompresörler ayrıca inanılmaz esneklik sağlamak için dinamik 'pV kontrolü' özelliğine sahiptir; bu, tek ve aynı sistemin 6 ila 14 bar arasında basınç sağlayabileceği anlamına gelir. Bu, onları kablo üfleme ve delme, patlatma işleri ve beton işleme için ve ayrıca açık madencilik ve endüstriyel uygulamalarda yedek hava sağlamak için ideal kılar.

  • 26,5 m³/dk'ya kadar akış hızı
  • 14 bar'a kadar çalışma basıncı

Entegre elektrik güç kaynağına sahip basınçlı hava:

Jeneratör işlevi, pnömatik ve elektrikli aletlerinizi veya aydınlatmanızı çalıştırmak için ayrı bir güç kaynağına olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

Temiz ve yağsız basınçlı hava:

Spesifik uygulamaya bağlı olarak, MOBILAIR portatif kompresörleri, Alman ZTV-ING düzenlemelerine göre püskürtme uygulamaları için gerekli olduğu gibi, teknik olarak yağsız basınçlı hava için mikro filtre kombinasyonlarıyla da donatılabilir. Bu seçenek, ISO 8573-1 gerekliliklerine uygun olarak < 0,01 mg/m³ yağ aerosolü içeriğine sahip basınçlı hava sağlar.

pV kontrolü:

Kablo üfleme söz konusu olduğunda 'pV kontrolünün' avantajları gerçekten parlıyor: Başlangıçta, kabloyu hızlandırmak için daha düşük basınçta büyük miktarda hava kullanılır. İşlem tamamlandıktan sonra uzun bölümler için daha fazla basınç ve daha düşük dağıtım hacmi kullanılır.

Ürün Seçenekleri
doble m4100 12 kv ac

Doble M4100 12 kV AC

Primer AC İzolasyon Test Cihazı

valiant teleprotection unit

Valiant Teleprotection Unit

VCL-TP, Teleprotection Equipment

valiant trip counter display

Valiant Trip Counter Display

The “Trip Counter Display” shows the total number of “Trip Input / Trip Receive” and “Trip Output / Trip Send” commands on each of the 8 Teleprotection channels, individually. A manual display counter reset option is also provided which may be enabled or disabled by the system administrator.

qualitrol smart breather

Qualitrol Smart Breather

Qualitrol STB000 Smart Transformer Breather

the serveron® model tm1

The Serveron® Model TM1

Single Gas On-line Dissolved Gas Monitor

the serveron® model tm8

The Serveron® Model TM8

Gas Chromatography Monitor