• Şerifali Mah. Hendem Cad. No:38 D:2 Ümraniye/İstanbul

Kehui Electric T100C

Üretici KEHUI
Model T100C                                 

T-100C yüksek gerilim sinyal üreteci, yüksek gerilim DC ve yüksek gerilim döngüsel sinyaller üretme kapasitesine sahiptir. Yüksek voltajlı DC, arıza tespitinden önce kablo kılıfını basınç testi için ve onarım yapıldıktan sonra son kontrol olarak kullanılabilir. Arızanın niteliğini belirlemeye yardımcı olmak amacıyla kaçak akımı belirtmek için de kullanılabilir.

T-100C, kablo kılıfı arızalarının önceden konumunu sağlamak için T-H200 kablo kılıfı arıza tespit cihazıyla birlikte kullanılabilir. Döngüsel bir çıkışla kullanıldığında T-100C, potansiyel havuzu yöntemi kullanılarak arızanın kesin konumunu bulmak için T-KF100 kablo kılıfı arıza nokta tespit cihazıyla birlikte kullanılabilir. Oluklara veya borulara döşenen kablolar için T-100C/T-KF100 kombinasyonu, hatalı bölümün tanımlanmasına olanak sağlamak amacıyla kabloları bölümlere ayırmak için de kullanılabilir.

Sinyal üretecinin iki çalışma modu vardır: DC çıkışı ve aralıklı karakteristik yüksek voltaj darbe çıkışı. DC çıkışı, DC direnç yöntemi telemetre T-H100 için güç kaynağı olarak kullanılabilir ve kablo kılıfının dayanım gerilimi testi ve kılıf arızasının yanması için kullanılabilir. Aralıklı karakteristik yüksek gerilim darbe çıkış modu, kılıf arıza bölümlendirmesi ve arıza tespiti için kullanılabilir.

Aralıklı karakteristik: Yüksek voltajlı darbe sinyali, sistemin dağıtılmış kapasitansının etkisini önleyen ve kılıfın yüksek dirençli arızasını doğru bir şekilde tespit edebilen ultra düşük frekanslı bir sinyaldir.

Operatörlerin güvenliğini sağlamak için yüksek voltajlı başlatma engelleme fonksiyonu ile.

Sinyal üreteci, bir aşırı yük koruma fonksiyonuna ve doğrudan kısa devre çalışmasına izin veren bir çıkış akımı sınırlama fonksiyonuna sahiptir.

Sinyal üreteci küçük, hafif ve kullanımı kolaydır.

  • Çıkış özellikleri: DC çıkışı: Açık devre voltajı 0 ila 10kv arasında ayarlanabilir ve kısa devre akımı 0 ila 80mA arasında ayarlanabilir. Döngüsel çıkış: frekans 1Hz, açık devre voltajı tepe noktası 0 - 10kv ayarlanabilir, kısa devre akımı tepe noktası 0 - 80mA ayarlanabilir.
  • Güç çıkışı: ≥ 1000W).
  • Maksimum güç tüketimi: 800W maksimum güç
  • Boyutlar: Sinyal üreteci 455 × 335 × 310 mm
  • Ağırlık: 15kg
  • Şarj cihazı güç kaynağı: AC 220V ± %10 50Hz ± 2Hz
  • Kullanım koşulları: Sıcaklık: -10 - 50°C; nem %5-90 bağıl nem; rakım <4500 m
Ürün Seçenekleri
doble m4100 12 kv ac

Doble M4100 12 kV AC

Primer AC İzolasyon Test Cihazı

valiant teleprotection unit

Valiant Teleprotection Unit

VCL-TP, Teleprotection Equipment

valiant trip counter display

Valiant Trip Counter Display

The “Trip Counter Display” shows the total number of “Trip Input / Trip Receive” and “Trip Output / Trip Send” commands on each of the 8 Teleprotection channels, individually. A manual display counter reset option is also provided which may be enabled or disabled by the system administrator.

qualitrol smart breather

Qualitrol Smart Breather

Qualitrol STB000 Smart Transformer Breather

the serveron® model tm1

The Serveron® Model TM1

Single Gas On-line Dissolved Gas Monitor

the serveron® model tm8

The Serveron® Model TM8

Gas Chromatography Monitor