• Şerifali Mah. Hendem Cad. No:38 D:2 Ümraniye/İstanbul

Makang PV-1A Digital

Üretici Makang
Model PV-1A                                

PV2-1 dijital çok fonksiyonlu AC I DC tepe gerilim ölçer, iki farklı profil, standart 19 inç kutu tipi takılabilir kasa ve kompakt 4U kasaya sahip. Metre AC ve DC sinyallerini ayırt edebilir otomatik olarak, aynı zamanda sinyal ölçümlerinin işlevini tamamlar, arıza HV izleme, aşırı voltaj alarmı ve hızlı koruma sağlar. Doğruluk 0,5/0,2 sınıfına kadardır.

Metre gelişmiş DSP işlemcisini ve dijital sinyal işlemeyi kullanır hesaplama, ölçüm ve analizi tamamlamak için geliştirilmiş bir teknolojidir. Gerçek zamanlı olarak Sinyal dalga biçimi yakalama ve analizi, ölçüm cihazının dalga biçimini doğru bir şekilde değerlendirebilmesini sağlar. HV arızasının meydana geldiği anda, bu andaki voltaj değerini korur ve daha sonra aktarma eylemiyle kullanıcıyı zamanında bilgilendirir. Gelişmiş EMC Tasarım, sayacın uzun süreli yüksek elektrik alanında ve manyetik ortamda güvenilir şekilde çalışmasını sağlar.

Ürün Seçenekleri
doble m4100 12 kv ac

Doble M4100 12 kV AC

Primer AC İzolasyon Test Cihazı

valiant teleprotection unit

Valiant Teleprotection Unit

VCL-TP, Teleprotection Equipment

valiant trip counter display

Valiant Trip Counter Display

The “Trip Counter Display” shows the total number of “Trip Input / Trip Receive” and “Trip Output / Trip Send” commands on each of the 8 Teleprotection channels, individually. A manual display counter reset option is also provided which may be enabled or disabled by the system administrator.

qualitrol smart breather

Qualitrol Smart Breather

Qualitrol STB000 Smart Transformer Breather

the serveron® model tm1

The Serveron® Model TM1

Single Gas On-line Dissolved Gas Monitor

the serveron® model tm8

The Serveron® Model TM8

Gas Chromatography Monitor