• Şerifali Mah. Hendem Cad. No:38 D:2 Ümraniye/İstanbul

Megger Ducter D7001

Üretici Megger
Model Ducter D7001                                      

 

DUCTER D7001 Düşük Dirençli Ohmmetre, 10 A dc'de 1 m½'ye kadar ölçümler için uygun taşınabilir bir test setidir. Dört terminalli ölçüm prensibini kullanır; çift yönlü el sivri uçlu test uçları sağlanır, ancak alternatif tipler test uçları mevcuttur.

Cihaz, her biri bir döner anahtarla seçilen beş aralıkta 1 μ½ ila 59,99 ½ arasında ölçüm yapar. Basit kontroller ohmmetrenin kullanımını kolaylaştırır. Okumalar, ondalık nokta doğru şekilde konumlandırılmış olarak doğrudan ohm cinsinden verilir. 3 3/4 haneli L.E.D. ekran 12 mm (1/2 inç) yüksekliğinde karakterlere sahiptir ve zayıf aydınlatma koşullarında okunması kolaydır.

AÇMA/KAPAMA/KİLİT anahtarının iki "açık" konumu vardır: sürekli çalışma için KİLİT konumu ve yüksek akım aralıklarında bir dizi okuma yaparken pil gücünün korunmasına yardımcı olan anlık yaylı AÇIK konumu.

Test akımındaki veya pil durumundaki değişiklikler doğruluk kaybına neden olmaz. Potansiyel terminallere olan bağlantıları tersine çevirmek için bir anahtar kullanılır, böylece şüpheli sıfır ofsetinden kaynaklanan okuma farklılıkları ölçümden çıkarılabilir. Dijital ekranın ve ölçüm devresi pillerinin durumu ayrı bir analog panel metrede gösterilir.

D7001, çıkarılabilir bir koruyucu kapakla donatılmış güçlü bir plastik kasanın içinde tamamen bağımsızdır. Ünite, şarj edilebilir pil hücrelerini ve muhafaza içinde şarj devresini içerir.

  • Gerçek dört terminal, yüksek doğrulukta düşük direnç ölçümü
  • Dahili şarj edilebilir hücreler, 10 Ah toplam kapasite, dahili şarj ünitesi ve akü durumu endi̇kasyon
  • Tekrarlanabilir sonuçlar için 10 A'ya kadar test akımı
Ürün Seçenekleri
doble m4100 12 kv ac

Doble M4100 12 kV AC

Primer AC İzolasyon Test Cihazı

valiant teleprotection unit

Valiant Teleprotection Unit

VCL-TP, Teleprotection Equipment

valiant trip counter display

Valiant Trip Counter Display

The “Trip Counter Display” shows the total number of “Trip Input / Trip Receive” and “Trip Output / Trip Send” commands on each of the 8 Teleprotection channels, individually. A manual display counter reset option is also provided which may be enabled or disabled by the system administrator.

qualitrol smart breather

Qualitrol Smart Breather

Qualitrol STB000 Smart Transformer Breather

the serveron® model tm1

The Serveron® Model TM1

Single Gas On-line Dissolved Gas Monitor

the serveron® model tm8

The Serveron® Model TM8

Gas Chromatography Monitor