• Şerifali Mah. Hendem Cad. No:38 D:2 Ümraniye/İstanbul

Megger S1-1568 15KV

Üretici Megger
Model S1-1568                                 

S1-1568 15 kV izolasyon direnci test cihazı, enerji tesislerinin katı gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmış, belirlenmiş ve test edilmiştir. Sağlam, yüksek performanslı bir yalıtım test cihazı olmasının yanı sıra S1-1568, aşırı, yüksek gürültülü ortamlarda doğru yalıtım direnci ölçümleri yapma, kablo kapasitansının hızlı şarj edilmesi ve hatta hem rahatlık hem de güvenlik için uzaktan çalıştırma olanağı sunar.

Sınıfında lider 8 mA gürültü reddi (karşılaştırılabilir cihazların çoğunun iki katı) ve kullanıcı tarafından seçilebilen dört seçeneğe sahip gelişmiş yazılım filtrelemesi ile Megger'in S1 serisi 5 kV, 10 kV ve 15 kV DC izolasyon direnci test cihazları, eşit koşullarda güvenilir sonuçlar sunar. Yüksek gerilim iletim ve dağıtım trafo merkezleri de dahil olmak üzere en zorlu elektrik ortamları.

Diğer yenilikçi özellikler arasında, cihazları üretim ortamlarında kullanım için ideal hale getiren tamamen izole edilmiş bir USB bağlantı noktası aracılığıyla uzaktan kumanda olanağı ve tarih ve saat damgalı sonuçlar için dahili depolama yer alır. Saklanan sonuçlar ekrana çağrılabilir, Bluetooth kablosuz bağlantısı aracılığıyla indirilebilir veya USB bağlantı noktası aracılığıyla erişilebilir.

Kompakt ve hafif S1 yalıtım direnci test cihazları, sağlam bir çift kasa tasarımına sahiptir ve kapak kapalıyken IP65 giriş koruma derecesine sahiptir. Zamanlanmış izolasyon direnci (IR), dielektrik soğurma oranı (DAR), polarizasyon indeksi (PI), dielektrik deşarj (DD), adım voltajı (SV) ve rampa teşhis testleri sunarlar ve ayrıca özel bir voltmetre işlevine sahiptirler.

Güç eksikliği nedeniyle testin asla gecikmemesini sağlamak için S1 yalıtım test cihazları hızlı şarjlı Li-ion piller içerir. Bu, S1-1568 için 4,5 saate kadar süre verir. Piller sadece 30 dakikalık boş şarjla yaklaşık bir saatlik test süresi sağlar ve pil tamamen boşalsa bile cihazı bir AC kaynağından çalıştırmak da mümkündür.

  • 8 mA gürültü engelleme ve 4 filtre ile 35 TΩ'a kadar direnç ölçümü
  • 765 kV trafo merkezleri gibi gürültülü ortamlarda doğru ve kararlı ölçümler yapma konusunda kanıtlanmış yetenek
  • Yüksek gerilim güç kabloları gibi kapasitif yüklerin hızlı şarjı
  • Yüksek enerjili konumlarda uzaktan çalıştırmayla ek güvenlik
  • Hızlı şarj Li-ion pil (IEC62133'ü karşılar)
  • AC kaynağından gelen düz pille çalıştırın
  • Zorlu ortamlarda hayatta kalabilecek sağlam çift kasa tasarımı
Ürün Seçenekleri
doble m4100 12 kv ac

Doble M4100 12 kV AC

Primer AC İzolasyon Test Cihazı

valiant teleprotection unit

Valiant Teleprotection Unit

VCL-TP, Teleprotection Equipment

valiant trip counter display

Valiant Trip Counter Display

The “Trip Counter Display” shows the total number of “Trip Input / Trip Receive” and “Trip Output / Trip Send” commands on each of the 8 Teleprotection channels, individually. A manual display counter reset option is also provided which may be enabled or disabled by the system administrator.

qualitrol smart breather

Qualitrol Smart Breather

Qualitrol STB000 Smart Transformer Breather

the serveron® model tm1

The Serveron® Model TM1

Single Gas On-line Dissolved Gas Monitor

the serveron® model tm8

The Serveron® Model TM8

Gas Chromatography Monitor