• Şerifali Mah. Hendem Cad. No:38 D:2 Ümraniye/İstanbul

Megger Sverker 780 Test Cihazı

Üretici Megger
Model Sverker 780                                

SVERKER 750 ve SVERKER 780 röle test setleri mühendisin alet kutusudur. Kontrol paneli mantıksal bir düzene sahiptir, bu nedenle SVERKER 650 kullanıcıları onu rahatlıkla tanıdık bulacak ve hemen çalışmaya başlayabilecektir. Bu cihazlar öncelikle koruyucu röle ekipmanının ikincil testi için tasarlanmıştır. Hemen hemen tüm tek fazlı koruma türleri test edilebilir. Ayrıca, faz kayması gerektiren bir dizi koruyucu röle sisteminin ve otomatik tekrar kapama cihazlarının yanı sıra, her seferinde bir fazı test ederek üç fazlı korumayı da test edebilirsiniz.

Bu cihazlar, röle testini daha verimli hale getiren birçok fonksiyona sahiptir. Örneğin, zaman, voltaj ve akımın yanı sıra Z, R, X, S, P, Q, faz açısı ve cos φ değerlerini de görüntüleyebilen güçlü bir ölçüm bölümleri vardır. Voltmetre aynı zamanda ikinci bir ampermetre olarak da kullanılabilir (örneğin diferansiyel röleleri test ederken). Tüm değerler okunması kolay tek bir ekranda sunulur.

Ayrıca dahili değişken voltaj kaynağı sayesinde yönlü koruyucu ekipmanı verimli bir şekilde test edebilirsiniz. SVERKER 780'de bunun sürekli faz kaydırma fonksiyonu ve ayarlanabilir frekansı da vardır ve otomatik tekrar kapama cihazları da aynı kolaylıkla test edilebilir.

  • Tüm tek fazlı röle testleri için mühendisin araç kutusu
  • Bağımsız işlevsellik
  • Saha kullanımı için sağlam ve güvenilir
Ürün Seçenekleri
doble m4100 12 kv ac

Doble M4100 12 kV AC

Primer AC İzolasyon Test Cihazı

valiant teleprotection unit

Valiant Teleprotection Unit

VCL-TP, Teleprotection Equipment

valiant trip counter display

Valiant Trip Counter Display

The “Trip Counter Display” shows the total number of “Trip Input / Trip Receive” and “Trip Output / Trip Send” commands on each of the 8 Teleprotection channels, individually. A manual display counter reset option is also provided which may be enabled or disabled by the system administrator.

qualitrol smart breather

Qualitrol Smart Breather

Qualitrol STB000 Smart Transformer Breather

the serveron® model tm1

The Serveron® Model TM1

Single Gas On-line Dissolved Gas Monitor

the serveron® model tm8

The Serveron® Model TM8

Gas Chromatography Monitor