• Şerifali Mah. Hendem Cad. No:38 D:2 Ümraniye/İstanbul

Programma Oden AT2X 3000A Primer Akım Kaynağı Test Cihazı

Üretici Programma
Model Oden AT 2X                                

ODEN AT primer akım enjeksiyon test sistemi, koruyucu röle ekipmanlarının ve devre kesicilerin test edilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca akım transformatörlerinin dönüş oranını test etmek ve yüksek değişken akım gerektiren diğer uygulamalar için de kullanılabilir. ODEN AT ayrıca tekrar kapama röleleri ve bölümleyicilerle devre kesicileri test edecek şekilde ayarlanabilir ve akım sürekli olarak veya programlanabilir aralıklarla uygulanabildiğinden ısıtma çalışmaları gerçekleştirmek için idealdir. Ayrıca topraklama ızgaralarının ve güvenlik-topraklama cihazlarının bütünlüğünü test etme kapasitesine sahiptir.

Sistem bir, iki veya üç akım ünitesine sahip bir kontrol ünitesinden oluşur. Mevcut ünitenin üç versiyonu vardır: S, X ve H. S ve X akım üniteleri, X ünitesinin ek bir 30/60 V çıkışa sahip olması dışında aynıdır. H ünitesi daha da yüksek akım için derecelendirilmiştir. Bu mevcut üniteler, ODEN AT sisteminin bir dizi farklı test için yapılandırılmasını mümkün kılar.

Kontrol ünitesi, dönüş oranının yanı sıra zaman, voltaj ve akımı da görüntüleyebilen güçlü bir ölçüm bölümü gibi birçok gelişmiş özelliğe sahiptir. Ek bir akımı veya voltajı test etmek için ikinci bir ölçüm kanalı da kullanılabilir. ODEN AT, akım trafosunun dönüş oranını, empedansını, direncini, gücünü, güç faktörünü/tan deltasını ve faz açısını hesaplayabilir.

Akım ve gerilim, nominal değerin yüzdeleri olarak sunulabilir. Ayrıca, dijital ekrandaki kısa süreli okumaları donduran hızlı etkili bir tutma işlevine de sahiptir; böylece voltaj veya kontak sinyali "durdurma" girişine ulaştığında, test edilen nesne akımı keser veya enjeksiyon durdurulur.

Tüm parçalar taşınabilir olup, ODEN AT hızlı bir şekilde monte edilip bağlanabilir.

  • Her türlü şalt sistemini, CT devreye almayı, topraklama ızgarasını, devre kesici testini ve daha fazlasını basitleştirmek için en gelişmiş birincil akım enjeksiyon test sistemi
  • Çıkış akımının ünite boyutuna göre optimum kullanıcı konfigürasyonuna olanak tanıyan modüler tasarım
  • Kompakt taşıma arabası sınırlı alana sahip pano odalarına taşınmayı kolaylaştırır
  • Benzersiz I/30 işlevi, test numunesinin ısınmasını önlemek için akımın düşük bir akım kullanılarak önceden ayarlanmasına olanak tanır, böylece test sonucunun bozulmasını ortadan kaldırır
Ürün Seçenekleri
doble m4100 12 kv ac

Doble M4100 12 kV AC

Primer AC İzolasyon Test Cihazı

valiant teleprotection unit

Valiant Teleprotection Unit

VCL-TP, Teleprotection Equipment

valiant trip counter display

Valiant Trip Counter Display

The “Trip Counter Display” shows the total number of “Trip Input / Trip Receive” and “Trip Output / Trip Send” commands on each of the 8 Teleprotection channels, individually. A manual display counter reset option is also provided which may be enabled or disabled by the system administrator.

qualitrol smart breather

Qualitrol Smart Breather

Qualitrol STB000 Smart Transformer Breather

the serveron® model tm1

The Serveron® Model TM1

Single Gas On-line Dissolved Gas Monitor

the serveron® model tm8

The Serveron® Model TM8

Gas Chromatography Monitor