• Şerifali Mah. Hendem Cad. No:38 D:2 Ümraniye/İstanbul

The Serveron® Model TM3

Üretici Qualitrol
Model TM3

TM3, Serveron®'un son derece doğru ve tekrarlanabilir 3 gazlı çevrimiçi DGA monitörüdür. Gaz Kromatogramı (GC) etrafında oluşturulmuş analitik bir platforma dayanan TM3, tanınmış laboratuvar teknolojisini transformatörünüze alır ve bunu size küresel olarak tanınan Duval üçgeni teşhis algoritmasını kullanabilecek veriler sağlamak için kullanır. Serveron® Model TM3, Duval üçgeni aracılığıyla en kritik transformatör arıza türlerinin yasal olarak tanımlanmasını sağlayan, sınıfındaki tek transformatör durumu uyarı sistemidir.

TM3, aktif arıza koşulları altında her 4 saatte bir ve saatte bire kadar laboratuvar kalitesinde DGA sonuçları seti sağlayacaktır. TM3 ile transformatörünüzdeki DGA, nem, sıcaklık ve yükü eş zamanlı olarak takip edebilirsiniz.

  • 3 arıza gazını (asetilen, etilen ve metan), yağdaki nemi, yağ sıcaklığını ve ortam sıcaklığını transformatör yüküyle ilişkilendirir
  • Duval Üçgeni'ni otomatik olarak dolduran çevrimiçi DGA verilerinin birleşimi, arıza teşhisine yönelik benzeri görülmemiş bir bakış açısı sağlar
  • TM View yazılımımız, ölçülen gazların ppm'sini ve değişim hızını izlemenize ve alarm vermenize olanak tanırken aynı zamanda güçlü Duval Üçgeni algoritmasını kullanarak gelişen arızaların otomatik teşhisini sağlar.
Ürün Seçenekleri
doble m4100 12 kv ac

Doble M4100 12 kV AC

Primer AC İzolasyon Test Cihazı

valiant teleprotection unit

Valiant Teleprotection Unit

VCL-TP, Teleprotection Equipment

valiant trip counter display

Valiant Trip Counter Display

The “Trip Counter Display” shows the total number of “Trip Input / Trip Receive” and “Trip Output / Trip Send” commands on each of the 8 Teleprotection channels, individually. A manual display counter reset option is also provided which may be enabled or disabled by the system administrator.

qualitrol smart breather

Qualitrol Smart Breather

Qualitrol STB000 Smart Transformer Breather

the serveron® model tm1

The Serveron® Model TM1

Single Gas On-line Dissolved Gas Monitor

the serveron® model tm8

The Serveron® Model TM8

Gas Chromatography Monitor